פרסים

REVIEWED.COM

האתר Reviewed.com מספק את הסקירות המקיפות, הבלתי תלויות והמהימנות בשוק. הוא מאפשר לצרכנים לקבל החלטות רכישה מושכלות יותר. המעבדות שלו בודקות מאות מוצרים מדי שנה באמצעות שימוש בבדיקות תקניות ומדעיות. רק מתי מעט נפלאים מספיק כדי לזכות בפרס 'מוצר השנה'. מכונת הכביסה הקומפקטית WM 87120 NBL00 של Blomberg זכתה בפרס 'מוצר השנה' מטעם האתר Reviewed.com במשך שנתיים ברציפות (2013-204).

ENERGY STAR

תו המוצר היעיל ביותר אנרגטית לשנת 2015 מטעם תכנית ENERGY STAR הוא יוזמה חדשה המבדילה מוצרים המספקים יעילות אנרגטית יוצאת דופן יחד עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר. זהו פרס המייצג באמת את המיטב שבתכנית ENERGY STAR. הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה (EPA) זיהתה מדיחי כלים נבחרים של Blomberg כיעילים ביותר אנרגטית לשנת 2015 מטעם תכנית ENERGY STAR.

REVIEWED.COM

מייבש הכביסה בטכנולוגיית משאבת חום ללא צינור פליטה DHP24412W ודגמי מכונות הכביסה הקומפקטיות _x000B_WM 98400SX של Blomberg נבדקו וזכו בפרס 'בחירת העורכים' מטעם האתר Reviewed.com.

פרס Reddot Design

פרס Reddot Design מדורג בין תחרויות העיצוב המובילות בעולם והוא מזוהה באופן בינלאומי כחותמת לאיכות. מדיח הכלים הלוגיטרוני GSN 1580 XB של Blomberg זכה בפרס Reddot Design המאשר שהוא מכשיר חשמלי חדשני עם תכונות עיצוביות יוצאות דופן.

ENERGY STAR

הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה (EPA) היא סוכנות ממשלתית אמריקאית האחראית על הגנת בריאות בני האדם והסביבה, באמצעות כתיבה ואכיפה של תקנות המבוססות על חוקים שהועברו על-ידי הקונגרס. תו המוצר היעיל ביותר אנרגטית מטעם תכנית ENERGY STAR הוא יוזמה חדשה המבדילה את המוצרים היעילים ביותר אנרגטית בשוק על-ידי הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה (EPA). מאמץ זה מזהה את המוצרים היעילים ביותר אנרגטית מתוך אלה הזכאים לתו ENERGY STAR בקטגוריות מוצרים ספציפיות.

ENERGY STAR

תו המוצר היעיל ביותר אנרגטית לשנת 2014 מטעם תכנית ENERGY STAR הוא יוזמה המבדילה את המוצרים בעלי היעילות האנרגטית הטובה ביותר מבין כל המוצרים הזכאים לתו של ENERGY STAR. מוצרים יוצאי דופן אלה מייצגים את חוד החנית של מוצרים יעילים אנרגטית בשנה זו. תו המוצר היעיל ביותר אנרגטית מטעם תכנית ENERGY STAR הוא יוזמה חדשה המבדילה את המוצרים היעילים ביותר אנרגטית בשוק. מאמץ זה מזהה את המוצרים היעילים ביותר אנרגטית מתוך אלה הזכאים לתו ENERGY STAR בקטגוריות מוצרים ספציפיות. קטגוריות המוצרים נבחרו וקריטריוני הזיהוי בוססו כדי להבטיח שהמוצרים המקבלים הכרה זו מדגימים ביצועי יעילות יוצאי דופן באמת, מהווים השראה או כאלה העונים על הדרישות של צרכנים המודעים לסביבה ושל חובבי טכנולוגיה כאחד.

Superbrand

Blomberg נבחרה כאחת ממותגי ה- B2C החזקים ביותר בדנמרק על-בסיס ניתוח שבוצע על-ידי Research International בקרב 2,100 איש, בשילוב עם הערכות ממועצת B2C Superbrand הדנית המורכבת מ-18 מומחים חשובים וידועים.

Stiftung Warentest

Stiftung Warentest היא קבוצת בטיחות הצרכן המובילה בגרמניה. מייבש הכביסה עם משאבת חום TKF 1350 A/S, מכונת הכביסה WAF 7340 ודגמי מדיח הכלים GIN 1580 XB ו- GVN 1380 של Blomberg הומלצו על-ידי Stiftung Warentest בשל איכותם יוצאת הדופן.

EcoTopTen

EcoTopTen היא יוזמה מרכזית, המקדמת מוצרים חדשניים וידידותיים לסביבה עם צריכת אנרגיה מופחתת. פרויקט המחקר והקמפיין נתמכים שניהם על-ידי משרד החינוך והמדע הגרמני, המשרד הגרמני להגנת הצרכן, התזונה והחקלאות, כמו גם ארגון Foundation Zukunftserbe ("מורשת העתיד"). מכון Eco-Institute הגרמני בחר במייבש הכביסה עם משאבת החום TKF 1350 S של Blomberg כאחד משלושה מוצרים בלבד שזכו בדירוג EcoTopTen. מייבש הכביסה TKF 1350 S זכה בדירוג זה הודות לאיכות הגבוהה, ליעילות האנרגטית ולעיצוב הידידותי לסביבה שלו.

VDE

קו מכונות הכביסה Q ומדיחי הכלים לוגיטרוניק של Blomberg קיבלו את האישור של VDE עבור ביצועיהם יוצאי הדופן. VDE, ארגון תעשיות החשמל, האלקטרוניקה וטכנולוגיות המידע (IT), הוא מכון בדיקה שבסיסו בגרמניה, והוא אחד מהאיגודים הטכניים והמדעיים הגדולים ביותר באירופה. Blomberg הוא המותג הראשון שקיבל את אישור ה-VDE עבור מכונות כביסה ומדיחי כלים כאחד.

פרס Energy +‎

האיחוד האירופי העניק למקרר/מקפיא CT 1300 A של Blomberg את תואר המקרר היעיל ביותר אנרגטית בתחרות האנרגיה. למקרר של Blomberg יש צריכת חשמל שנתית נמוכה יותר בהשוואה לכל מכשיר מתחרה הודות לצריכת חשמל יומית של נורה בהספק 16W. הוא מדורג בדירוג יעילות אנרגטית A.

פרס Plus X

פרס Plus X הוא התחרות הגדולה ביותר בגרמניה בשוק האלקטרוניקה הבידורית והוא נוסד כדי להציע לצרכנים הערכה משמעותית ומהימנה של מוצרי חשמל. בקטגוריית מוצרי החשמל הלבנים הגדולים, זכתה Blomberg במספרי פרסי Plus X: מכונת הכביסה WAF 1560 S עבור עיצוב, מדיח הכלים GSN 1581 X עבור עיצוב וחדשנות, מייבש הכביסה TKF 1350 S עבור חדשנות, המקררים KND 1650 X עבור חדשנות ואקולוגיה ו- BEO 1690 X עבור עיצוב וקלות שימוש, מכונות הכביסה WAF 7360 AQ ו- WAF 7462 S עבור אקולוגיה, מדיח הכלים smarTouch עבור עיצוב ונוחות שימוש, WNF 8428 A עבור נוחות שימוש ואקולוגיה, GLN 9220 E עבור עיצוב ונוחות שימוש, MDND 1880 עבור עיצוב ואקולוגיה ו- BEO 9576 X עבור עיצוב.

פרס המצוינות בעיצו

המקרר בגימור השחור המבריק MDND 1880 של Blomberg זכה במדליית הארד בקטגוריית העיצוב בתחרות השנתית ה-22 למצוינות בעיצוב מטעם המגזין appliance DESIGN. מטרת התחרות השנתית למצוינות בעיצוב של המגזין appliance DESIGN היא לכבד את המעצבים שהצטיינו במענה על האתגרים המודרניים של מיזוג הרמוני בין טכנולוגיה לעיצוב תעשייתי.

Send this to a friend